Kursy i szkolenia żeglarskie

Prowadzimy szkolenia na patenty żeglarskie oraz naukę żeglarstwa. W naszej ofercie znajdują się:

Kursy żeglarskie na patent żeglarza jachtowego

zagl 11Prowadzimy kursy żeglarskie przygotowujące do podejścia do egzaminu na podstawowy patent żeglarski: patent żeglarza jachtowego. Jest to szkolenie żeglarskie: praktyczne i teoretyczne, realizowane według naszego autorskiego programu szkolenia, opartego o wytyczne egzaminacyjne Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) i ponad 25 lat doświadczenia szkoleniowego. Na wszystkich naszych kursach szkolą wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy żeglarstwa oraz instruktorzy sportu w dyscyplinie żeglarstwo.

Oferujemy szkolenia weekendowe przez cały sezon (wiosna, lato, jesień - 10 kursów od kwietnia do października), oraz szkolenia indywidualne (terminy można swobodnie dopasować).

więcej ...

 

zagl 19Nauka, przypomnienie i doskonalenie manewrowania jachtem żaglowym

Nasze szkolenia z manewrowania jachtem żaglowym to: szkolenia podstawowe (nauka żeglarstwa, nie podporządkowana ściśle wymaganiom egzaminacyjnym MSiT), szkolenia uzupełniające (dla osób pragnących podszkolić się przed podejściem do egzaminu na patent żeglarza jachtowego), oraz zajęcia doskonalące (dla osób posiadających patent, a pragnących odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę i umiejętności). Prowadzimy także szkolenia na sprzęcie dostarczonym przez klienta i w miejscu przez niego wskazanym. Na życzenie klientów realizujemy również inne formy zajęć żeglarskich.

więcej ...

 

zagl 40Kursy żeglarskie na patent jachtowego sternika morskiego

Kurs żeglarski przygotowujący do podejścia do egzaminu na drugi patent żeglarski: patent jachtowego sternika morskiego. Nasz kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających patent żeglarza jachtowego. Jest to szkolenie żeglarskie: teoretyczne (w Nieporęcie) i praktyczne (w Chorwacji), realizowane według naszego autorskiego programu szkolenia, opartego o wytyczne egzaminacyjne Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) i ponad 20 lat doświadczenia w szkoleniu na morzu - głównie w Chorwacji. Na wszystkich naszych kursach szkolą wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy żeglarstwa oraz instruktorzy sportu w dyscyplinie żeglarstwo.

więcej ...


Informacje na temat aktualnych patentów żeglarskich i warunków ich uzyskania można znaleźć w zakładce Patenty żeglarskie.