Doskonalenie manewrowania jachtem

Ta oferta skierowana jest do wszystkich osób, które odpowiedzialnie nie czują się na siłach do samodzielnego poprowadzenia jachtu (zarówno żaglowego jak i motorowego). Proponujemy zajęcia pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który treść zajęć dopasuje indywidualnie do Państwa potrzeb. W trakcie zajęć praktycznych oprócz pływania, istnieje też często potrzeba uaktualnienia lub przypomnienia wiedzy teoretycznej - temu zdaniu też sprostamy. Z tej propozycji często też korzystają osoby, które szkolenie odbyły całkiem niedawno, ale ilość czasu spędzonego za sterem była dla nich niewystarczająca. Jesteśmy dla Państwa po to by w komfortowych warunkach (często są to zajęcia w formule 1 instruktor + 1 kursant) stawiać kolejne kroki do samodzielnego pływania.

Program

Zajęcia żeglarskie prowadzimy na jachtach kabinowych typu Tango 730 S z silnikami. Na jacht możemy zabrać (oprócz instruktora) jeszcze maksymalnie 6 osób.

więcej...

Zajęcia motorowodne prowadzimy na jachcie motorowym typu RIB Sportis Idea 2000 z silnikiem Yamaha 60 KM. Na ten jacht oprócz instruktora możemy zabrać jeszcze maksymalnie 4 osoby.

więcej...