Kursy i szkolenia motorowodne

Prowadzimy szkolenia na patenty motorowodne oraz naukę manewrowania jachtem motorowym. W naszej ofercie znajdują się:

mot 16Kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego

Prowadzimy kursy motorowodne przygotowujące do podejścia do egzaminu na podstawowy patent motorowodny: patent sternika motorowodnego. Jest to szkolenie motorowodne: praktyczne i teoretyczne, realizowane według naszego autorskiego programu szkolenia, opartego o wytyczne egzaminacyjne Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) i ponad 20 lat doświadczenia szkoleniowego. Na wszystkich naszych kursach szkolą wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy motorowodni PZMWiNW oraz instruktorzy sportu w dyscyplinie sporty motorowodne.

Oferujemy kursy jedniodniowe i kursy weekendowe przez cały sezon (wiosna, lato, jesień - 11 kursów od kwietnia do października), kursy indywidualne (terminy można swobodnie dopasować) oraz kursy uzupełniające (przewidziane dla uczestników naszych kursów na patent żeglarza jachtowego).

więcej ...

 

mot 21Nauka, przypomnienie i doskonalenie manewrowania jachtem motorowym (motorówką)

Nasze szkolenia z manewrowania jachtem motorowym to:
· szkolenia podstawowe (nauka pływania motorówką, nie podporządkowana ściśle wymaganiom egzaminacyjnym MSiT),
· szkolenia uzupełniające (dla osób pragnących podszkolić się przed podejściem do egzaminu na patent sternika motorowodnego),
· zajęcia doskonalące (dla osób posiadających patent, a pragnących odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę i umiejętności).

Prowadzimy także szkolenia na sprzęcie dostarczonym przez klienta i w miejscu przez niego wskazanym. Na życzenie klientów realizujemy również inne formy zajęć na jachtach motorowych.

więcej ...

 

mot 33Kursy motorowodne na patent motorowodnego sternika morskiego

Kurs motorowodny przygotowujący do podejścia do egzaminu na drugi patent motorowodny: patent motorowodnego sternika morskiego. Nasz kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających patent sternika motorowodnego. Jest to szkolenie motorowodne: teoretyczne i praktyczne, realizowane według naszego autorskiego programu szkolenia, opartego o wytyczne egzaminacyjne Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) i ponad 20 lat doświadczenia szkoleniowego. Na wszystkich naszych kursach szkolą wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy motorowodni oraz instruktorzy sportu w dyscyplinie sporty motorowodne.

Oferujemy kursy weekendowe przez cały sezon (wiosna, lato, jesień - 3 kursy od kwietnia do października) oraz kursy indywidualne (terminy można swobodnie dopasować).

więcej ...

 

hol 09Kursy motorowodne na licencję do holowania narciarza wodnego

Kurs motorowodny przygotowujący do podejścia do egzaminu na licencję motorowodnę: licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów nawodnych. Jest to szkolenie motorowodne: praktyczne i teoretyczne, realizowane według naszego autorskiego programu szkolenia, opartego o wytyczne egzaminacyjne Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) i ponad 20 lat doświadczenia szkoleniowego. Na wszystkich naszych kursach szkolą wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy motorowodni oraz instruktorzy sportu w dyscyplinie sporty motorowodne.

Oferujemy kursy weekendowe przez cały ciepły sezon (wiosna, lato, jesień - 4 kursy od maja do września) oraz kursy indywidualne (terminy można swobodnie dopasować).

więcej ...


Informacje na temat aktualnych patentów i licencji motorowodnych i warunków ich uzyskania można znaleźć w zakładce Patenty motorowodne.